آموزش های پیش دبستانی نمونه تهران و درخت دانش با ۴۰ سال سابقه ی کار و با مدیریت خانم فرزانه ستوده با تحصیلات لیسانس جامعه شناسی از دانشگاه ملّی ایران و فوق لیسانس مدیریت آموزشی از آمریکا و یک دهه سابقه ی کار در مدیریت دبستان دخترانه درخت دانش و همچنین مدیریت آقای مهندس پوریا پیران با ۱۲ سال سابقه ی کار و تحصیلات مهندسی کامپیوتر از آمریکا در پیش دبستان و دبستان پسرانه درخت دانش ارائه می گردد. علاوه بر آن که مدیریت دبستان پسرانه با تخصص در زمینه سخت افزار و نرم افزار از آمریکا، امکان ترکیب دبستان مجازی (دنیای رایانه ای در واقعیت و نه ادعا) و واقعی را فراهم آورده است تا دبستانی شکل گیرد که مصداق واقعی شعار خود باشد.

 • آموزش ها در جهت پرورش ذهن کودکان عزیزمان در قالب نقاشی، علوم به صورت آزمایش و عملی، مفاهیم مختلف (مفاهیم پیش نیاز کودکان برای ورود به کلاس اول ) و مفاهیم اجتماعی می باشد:
  آموزش روزانه زبان انگلیسی به صورت (Conversation) به روش منحصر به فرد نمونه تهران با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی زبان آموزی و به روز دنیا برای زبان دوم و آموزش الفبای انگلیسی (Alphabet)به صورت ۳ حرف.
  آموزش مهارت های چهارگانه ی زبان انگلیسی به طور موازی انجام می شود. (speaking, writing, reading, listening)
 • آموزش لوحه (آشنایی کودکان برای یادگیری حروف الفبای فارسی بدون صدای آن ها) و صدا شناسی.
 • آموزش اعداد و مفاهیم ریاضی (نوشتن اعداد تا ۱۵ و شمارش اعداد تا ۱۰۰)
 • آموزش علوم و آزمایشات مختلف به منظور آشنایی کودکان با محیط اطراف در سطح بسیار وسیع و گسترده.
 • آموزش سفالگری در شرایط کارگاه حضوری با استفاده از چرخ سفالگری.
 • آموزش علمی ورزش با هدایت متخصصین با تجربه.
 • آموزش ۴ شعر فارسی و ۴ شعر انگلیسی در هرماه با بهره گیری از موسیقی در راستای آموزش های هرماه.
  ۲ فوق برنامه ی دیگر که متناسب با شرایط حضوری یا غیرحضوری بعداً اعلام خواهد شد.

مهد کودک نمونه تهران

مهد کودک و پیش دبستانی یک و دو، دو زبانه نمونه تهران در سه هزار متر فضای سبز، بیش از سی سال است که ارائه آخرین دستاوردهای علمی آموزش و پرورش را به بیش از ده هزار خانواده تقدیم داشته است.